Napsat nový příspěvek

Strana: 1 2 3 .. 15 16 Další

napsal/a: Miroslav Pail | dne 23.02.2020 04:39 | ODPOVĚDĚT
...je naprosto NEZBYTNÉ, aby NEBE bylo blankytné, abych se cítil šťastný.. :-)

napsal/a: Ukropová Jana | dne 15.12.2019 10:03 | ODPOVĚDĚT
Evičko, váš koncert včera byl pro mne hodně smutný...jak jsem zažila Vaše koncerty dřív byla jste zářivá, plná energie a lásky a včera jsem Vás jako první objala a celý koncert jsme s kamarádkou cítily, že potřebujete nejen čaj.Potřebujete zastavit, milovat sama sebe nejvíc na světě a ne se jen rozdávat, tím se Vaše nemoc zhoršuje.Víra je jedna věc a církev druhá...nikdy nemíchejte tyto dohromady...milujte sebe a boha v sobě a najděte svou moc se uzdravit...moc Vás prosím...přečtěte si Anitu Moorjani Musela jsem zemřít...moc se Vám podobá a vlastně i mně, než jsem pochopila, že mohu dávat jen přímoúměrně tolik, co sama dostanu...nemůžete dávat víc, než dostanete...to je vlastně hluboká příčina Vaší nemoci...hrajte,zpívejte a tvořte,ale hlavně pro svou radost. Milujte, prožívejte všechny své city a pocity jako malé dítě...objevně se pozorujte...prožívejte naplno i svou sexualitu(mně pomáhá proud masážní sprchy)a díky tomu jsem v padesáti a po přechodu plná zdraví,štěstí a nikdy nekončící lásky a vděčnosti.PROŽÍVEJTE naplno i svou ženskost a tady a teď.Jakoby dnešní den byl jeden a poslední.Děkuji, že jste a myslete prvně na sebe a pak ze své síly a ženskosti na ostatní a najdete opětovné uzdravení a svou moc a sílu se uzdravit.Církev si z Vás udělala cvičenou opičku...písknou a Evička přijede, naplní duše věřících božskou hudbou...co víc si přát...kostely se plní, lidé tleskají...paráda...A co Evička? Cítí své spojení s bohem? Cítí se napojeně? Můžete říci ne!!!NE a bude to tak správně Ne když se necítíte plná víry a boha...Největší nepřítel je strach...pokud je v srdci láska...nemá tam místo...pak je uvnitř jen vděčnost.A ta velká zodpovědnost hrát, zpívat a zářit a strach, že to nedokážu Vás zbavuje moci se uzdravit a zářit.Ta nemoc je Vaše požehnání, je to jediné, co Vás brzdí, abyste se úplně nerozdala lidem.Znovu Vás objímám a hrajte a zpívejte...jak jsem včera říkala je to vzájemný dar, jen je potřeba cítit kdy si hrát a zpívat pro radost doma a kdy být plná energie, pohody a lásky a hrát lidem.Díky že jste a myslete hlavně na sebe, kdybyste se mnou chtěla mluvit, napičte mi email...mám Vás ráda Jana a krásné pohodové svátky

odpověděl/a: Eva Henychová | dne 16.01.2020 18:25
Dobrý den vážená paní Ukropová! Děkuji Vám za mail a dovolte mi několik slov. Nevím, jestli jste to po sobě četla. Možná Vám unikla Vaše nezdvořilost. Mám roztroušenou sklerózu od svých 18 ti let, vystupuji zhruba od dvaceti. Takže jste mě nikdy nezažila jinou. Těší mě, že jste mě ohodnotila jako kdysi plnou energie a síly. Je pravda, že to o mně věděl zhruba 20 let málokdo. Omlouvám se, že stejně jako jiní lidé kolem mě stárnu a síly už nemám tolik. Odpouštím světu, lidem i sobě a zatím se mi povedlo pouze nemoc zabrzdit. Vy jste mě slyšela v rámci měsíční šňůry koncertů na tom předposledním a byla jsem už hodně unavená. V současnosti stále hraju a zpívám jednak proto, že mě to baví, že mi to stále ještě celkem jde a tady v Klimkovicích je to i pro stejně nemocné kamarády, abych jim byla povzbuzením, že to jde. Naštěstí mám víru a vím, že Bůh je se mnou. Z těch padesáti velmi pozitivních ohlasů jste byla jediná taková zraňující a bodavá Snad jste to udělala nevědomky… To mě nezlomí a Vaše slova Vám odpouštím. Jak o tom zpívám i v písních. S přáním všeho dobrého Eva Henychová


odpověděl/a: Miroslav Pail | dne 23.02.2020 04:54
Vážená dámo, proč neoslovujete paní Henychovou jako p. Henychovou? Důvěrně ji oslovujte „Evičko“ jako v osobním kontaktu přes media? Ona Vám k tomu dala souhlas? Jste postižená?


napsal/a: Marek Miko | dne 12.11.2019 22:17 | ODPOVĚDĚT
A bude líp. To mi dnes napsal \"Anděl\" , kterého jsem potkal. Děkuji Evičko za to ,že jste a co vše děláte.

napsal/a: Šárka Komížová | dne 05.04.2019 10:27 | ODPOVĚDĚT
Dobrý den Evi, jste pro mne lék na mou duši, moc Vám za to děkuji. Včera v klimkovických lázních, bylo to skvělé.

napsal/a: Monika Škrdlová | dne 22.12.2018 00:00 | ODPOVĚDĚT
Děkuji Vám za dnešní nezapomenutelný zážitek, pohlazení na duší i na srdci. Myslím na Vás a modlím se za Vás. Krásné a požehnané svátky vánoční.

napsal/a: Nuskova Misa | dne 05.09.2018 13:05 | ODPOVĚDĚT
Mila Evicko, moc Ti preji hodne zdravi a andelske pomoci. Moc na Tebe vzpominam a poustim si Tvoje pisnicky. Ted jsem mela vic odpocivani, tak jsem mela cas i na weby. Drzim palce a rada Te nekdy zas uvidim, Misa.

Strana: 1 2 3 .. 15 16 Další