Eva Henychová - odehráno
Červen 2022
12.6.2022 | 00:00 | ne, PLZEŇ – |
10.6.2022 | 00:00 | pá, ŽIREČ – |
04.6.2022 | 00:00 | ne, Pardubice – |
Květen 2022
08.5.2022 | 00:00 | ne, OSTROV – |
Duben 2022
16.4.2022 | 00:00 | so, Krásný Dvůr – |
09.4.2022 | 00:00 | so, SNĚŽNÉ, u Žďáru nad Sázavou – |
Prosinec 2021
14.12.2021 | 00:00 | út, BRNO, TUŘANY – |
13.12.2021 | 00:00 | po, Brno-CHRLICE – |
12.12.2021 | 00:00 | ne, KVASICE – |
05.12.2021 | 00:00 | ne, BRNO – |
Listopad 2021
25.11.2021 | 00:00 | čtv, OSTROV n/O – |
07.11.2021 | 00:00 | ne, PERUC – |
Říjen 2021
02.10.2021 | 00:00 | so, VSETÍN – |
Září 2021
29.9.2021 | 00:00 | stř, ÚPICE – |
28.9.2021 | 00:00 | út, ZNOJMO – |
25.9.2021 | 00:00 | so, KYNŠPERK NAD OHŘÍ – |
11.9.2021 | 00:00 | so. OSTROV – |
Srpen 2021
15.8.2021 | 00:00 | ne, PLZEŇ – |
09.8.2021 | 00:00 | po, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
01.8.2021 | 00:00 | ne, KARVINÁ – |
Červenec 2021
24.7.2021 | 00:00 | so, MODRÁ HŮRKA – |
16.7.2021 | 00:00 | pá, HOLEŠOV – |
10.7.2021 | 00:00 | so, POSTOLOPRTY – |
05.7.2021 | 00:00 | po, VRCHNÍ ORLICE u Bartošovic v Orlických horách – |
03.7.2021 | 00:00 | so, SVITAVY – |
Červen 2021
27.6.2021 | 00:00 | ne, JESENICE okres Rakovník – |
26.6.2021 | 00:00 | so, KRALOVICE – |
Květen 2021
28.5.2021 | 00:00 | pá, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU – |
Prosinec 2020
15.12.2020 | 00:00 | út, BRNO – Tuřany – |
14.12.2020 | 00:00 | po, ŠANOV – |
13.12.2020 | 00:00 | ne, KVASICE – |
Listopad 2020
06.11.2020 | 00:00 | pá, VSETÍN – |
05.11.2020 | 00:00 | čtv, OSTRAVA – Mariánské Hory – |
04.11.2020 | 00:00 | stř, KARVINÁ – Nové Město – |
Září 2020
27.9.2020 | 00:00 | ne, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU – |
02.9.2020 | 00:00 | stř, JÁCHYMOV – |
Srpen 2020
26.8.2020 | 00:00 | stř, PETŘVALD – |
25.8.2020 | 00:00 | út, RADKOVA LHOTA – |
14.8.2020 | 00:00 | pá, TIŠNOV – |
13.8.2020 | 00:00 | čtv, BRNO – |
12.8.2020 | 00:00 | stř, ÚJEZD u Brna – |
07.8.2020 | 00:00 | pá, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
Červenec 2020
24.7.2020 | 00:00 | pá, JÁCHYMOV – |
03.7.2020 | 00:00 | pá, VRCHNÍ ORLICE – |
Červen 2020
21.6.2020 | 00:00 | ne, VSETÍN – |
19.6.2020 | 00:00 | pá, TIŠNOV – |
18.6.2020 | 00:00 | čtv, LANŠKROUN – |
04.6.2020 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
03.6.2020 | 00:00 | stř, KARVINÁ – |
03.6.2020 | 00:00 | stř, PETŘVALD – |
Květen 2020
15.5.2020 | 00:00 | pá, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
14.5.2020 | 00:00 | čtv, LÁZNĚ KLIMKOVICE – |
13.5.2020 | 00:00 | stř, OSTRAVA-Mariánské Hory – |
05.5.2020 | 00:00 | út, JÁCHYMOV – |
Duben 2020
16.4.2020 | 00:00 | čtv, BRNO-Královo Pole – |
05.4.2020 | 00:00 | ne, KLOBOUKY U BRNA – |
Březen 2020
26.3.2020 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
Únor 2020
25.2.2020 | 00:00 | út, PODIVÍN – |
17.2.2020 | 00:00 | po, ŠUMPERK – |
16.2.2020 | 00:00 | ne, ŠENOV u Ostravy – |
Leden 2020
01.1.2020 | 00:00 | Lázeňský pobyt – |
Prosinec 2019
17.12.2019 | 00:00 | út, BRNO – Tuřany – |
16.12.2019 | 00:00 | po, KLIMKOVICE – |
15.12.2019 | 00:00 | ne, BRNIŠTĚ – |
14.12.2019 | 00:00 | pá, MORAVSKÝ KRUMLOV – |
11.12.2019 | 00:00 | stř, PRAHA – |
08.12.2019 | 00:00 | ne, JESENÍK – |
07.12.2019 | 00:00 | so, HLINSKO – |
06.12.2019 | 00:00 | pá, JÍLOVÉ u Prahy – |
05.12.2019 | 00:00 | čtv, JAROMĚŘ – |
Listopad 2019
30.11.2019 | 00:00 | so, RÝNOVICE – |
28.11.2019 | 00:00 | čtv, VLAŠIM – |
15.11.2019 | 00:00 | pá, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
13.11.2019 | 00:00 | stř, POLIČKA – |
12.11.2019 | 00:00 | út, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – |
12.11.2019 | 00:00 | út, HAVLÍČKŮV BROD – |
04.11.2019 | 00:00 | po, HODONÍN – |
03.11.2019 | 00:00 | ne, ODOLOV – |
02.11.2019 | 00:00 | so, KELČ – |
Říjen 2019
28.10.2019 | 00:00 | po, PRAHA – |
28.10.2019 | 00:00 | po, PRAHA – |
21.10.2019 | 00:00 | po, LENEŠICE – |
19.10.2019 | 00:00 | so, HEJNICE – |
13.10.2019 | 00:00 | ne, OSTROV – |
Září 2019
22.9.2019 | 00:00 | ne, BÍLOVICE NAD SVITAVOU – |
06.9.2019 | 00:00 | pá, HODONÍN – |
Červenec 2019
27.7.2019 | 00:00 | so, ŽIREČ – |
27.7.2019 | 00:00 | so, RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ – |
26.7.2019 | 00:00 | pá, SVITAVY – |
25.7.2019 | 00:00 | čtv, KLIMKOVICE – |
20.7.2019 | 00:00 | so, CHEB – |
19.7.2019 | 00:00 | pá, JÁCHYMOV – |
05.7.2019 | 00:00 | pá, VRCHNÍ ORLICE – |
Červen 2019
30.6.2019 | 00:00 | ne, TIŠNOV, Žernůvka 12 – |
29.6.2019 | 00:00 | so, TŘEBÍČ – |
25.6.2019 | 00:00 | út, MĚLNÍK – |
20.6.2019 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
06.6.2019 | 00:00 | čtv, PRAHA – |
Květen 2019
24.5.2019 | 00:00 | pá, MLADOTICE – |
24.5.2019 | 00:00 | pá, SVATAVA – |
17.5.2019 | 00:00 | pá, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
16.5.2019 | 00:00 | čtv, NOVÁ PAKA – |
15.5.2019 | 00:00 | stř, JIČÍN – |
14.5.2019 | 00:00 | út, JÁCHYMOV – |
12.5.2019 | 00:00 | ne, PRAHA 11, Háje – |
09.5.2019 | 00:00 | čtv, UHLÍŘSKÉ JANOVICE – |
Duben 2019
30.4.2019 | 00:00 | út, CHLUMEC u Ústí n/L – |
05.4.2019 | 00:00 | pá, ČESKÁ SKALICE – |
04.4.2019 | 00:00 | čtv, KLIMKOVICE – |
04.4.2019 | 00:00 | čtv, FRÝDEK – MÍSTEK – |
Březen 2019
28.3.2019 | 00:00 | čtv, ADAMOV – |
Únor 2019
18.2.2019 | 00:00 | po, HODONÍN – |
Leden 2019
09.1.2019 | 00:00 | Klimkovice 9.1.-6.2. – |
Prosinec 2018
28.12.2018 | 00:00 | pá, DAŇKOVICE – |
22.12.2018 | 00:00 | so, ZAJEČÍ – |
21.12.2018 | 00:00 | pá, VESELÍ NAD LUŽNICÍ – |
20.12.2018 | 00:00 | čtv, TEPLICE v Čechách – |
15.12.2018 | 00:00 | so, KRAJKOVÁ – |
14.12.2018 | 00:00 | pá, KRASLICE – |
13.12.2018 | 00:00 | čtv, OSTROV n/O – |
01.12.2018 | 00:00 | so, LOVOSICE – |
Listopad 2018
20.11.2018 | 00:00 | út, RÝNOVICE – |
19.11.2018 | 00:00 | po, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – |
18.11.2018 | 00:00 | ne, HODOŇOVICE – |
11.11.2018 | 00:00 | ne, KLIMKOVICE – |
09.11.2018 | 00:00 | pá, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
08.11.2018 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
Říjen 2018
31.10.2018 | 00:00 | stř, KOLÍN – |
27.10.2018 | 00:00 | so, BĚLUŠICE – |
20.10.2018 | 00:00 | so, ODOLOV – |
19.10.2018 | 00:00 | pá, LOUNY – |
10.10.2018 | 00:00 | stř, OSTROV nad Ohří – |
05.10.2018 | 00:00 | pá, HODONÍN – |
Září 2018
30.9.2018 | 00:00 | ne, DÝŠINA – |
25.9.2018 | 00:00 | út, HRADEC KRÁLOVÉ – |
23.9.2018 | 00:00 | ne, UHELNÁ-RAČÍ ÚDOLÍ v Rychlebských horách – |
22.9.2018 | 00:00 | so, KYNŠPERK NAD OHŘÍ – |
12.9.2018 | 00:00 | stř, HORNÍ PLANÁ – |
07.9.2018 | 00:00 | pá, JÁCHYMOV – |
Srpen 2018
24.8.2018 | 00:00 | pá, DŽBÁNOV, Voděrady (u Ústí nad Orlicí) – |
22.8.2018 | 00:00 | stř, PRAHA 4 – Chodov – |
Červenec 2018
31.7.2018 | 00:00 | út, MRÁKOTÍN u Telče – |
21.7.2018 | 00:00 | so, REJCHARTICE u Šumperka – |
15.7.2018 | 00:00 | ne, KLIMKOVICE – |
14.7.2018 | 00:00 | so, VELKÉ BÍLOVICE – |
13.7.2018 | 00:00 | pá, LÁZNĚ BĚLOHRAD – |
11.7.2018 | 00:00 | stř, KLADNO – |
06.7.2018 | 00:00 | pá, KŘÍŽLICE, Jestřabí v Krkonoších – |
05.7.2018 | 00:00 | čtv, VRCHNÍ ORLICE u Bartošovic v Orlických horách – |
Červen 2018
25.6.2018 | 00:00 | po, MĚLNÍK – |
23.6.2018 | 00:00 | so, SÁZAVA – |
20.6.2018 | 00:00 | stř, HUMPOLEC – |
16.6.2018 | 00:00 | so, COUNTRY RADIO – |
13.6.2018 | 00:00 | stř, PRAHA 4 Krč – |
09.6.2018 | 00:00 | so, SMIŘICE – |
07.6.2018 | 00:00 | čtv, JÁCHYMOV – |
06.6.2018 | 00:00 | stř, OSTROV n/O – |
05.6.2018 | 00:00 | út, PARDUBICE – |
Květen 2018
27.5.2018 | 00:00 | ne, HRADEC KRÁLOVÉ – |
25.5.2018 | 00:00 | pá, VELKÉ MEZIŘÍČÍ – |
20.5.2018 | 00:00 | ne, SVATÝ KOPEČEK – |
16.5.2018 | 00:00 | stř, PLZEŇ – |
12.5.2018 | 00:00 | so, PRŮHONICE – |
Duben 2018
19.4.2018 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
Březen 2018
01.3.2018 | 00:00 | KLIMKOVICE – |
Únor 2018
22.2.2018 | 00:00 | čtv, UHLÍŘSKÉ JANOVICE – |
Prosinec 2017
21.12.2017 | 00:00 | čtv, SOKOLOV – |
18.12.2017 | 00:00 | po, HRABOVÁ u Zábřehu – |
17.12.2017 | 00:00 | ne, ŽERNŮVKA u Tišnova – |
16.12.2017 | 00:00 | so, BOHUMÍN (Starý Bohumín) – |
03.12.2017 | 00:00 | ne, CVIKOV – |
Listopad 2017
24.11.2017 | 00:00 | pá, POLNIČKA (u Žďáru nad Sázavou) – |
18.11.2017 | 00:00 | so, OSTROŽSKÁ LHOTA (u Uherského Hradiště) – |
12.11.2017 | 00:00 | ne, JINDŘICHOVICE u Sokolova – |
07.11.2017 | 00:00 | út, JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ – |
03.11.2017 | 00:00 | pá, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – |
Říjen 2017
29.10.2017 | 00:00 | ne, ČESKÉ BUDĚJOVICE, Čtyři dvory – |
26.10.2017 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
25.10.2017 | 00:00 | stř, HRADEC KRÁLOVÉ – |
Září 2017
28.9.2017 | 00:00 | čtv, PAŘÍŽ, Francie – |
22.9.2017 | 00:00 | pá, TÁBOR – |
20.9.2017 | 00:00 | stř, JABLUNKOV u Třince – |
16.9.2017 | 00:00 | so, PRAHA 7 – |
14.9.2017 | 00:00 | čtv, ČESKÉ VELENICE – |
13.9.2017 | 00:00 | stř, PRAHA 8 -Libeň – |
06.9.2017 | 00:00 | stř, JÁCHYMOV – |
Srpen 2017
25.8.2017 | 00:00 | pá, SOKOLOV – |
24.8.2017 | 00:00 | čtv, OSTROV n/O – |
12.8.2017 | 00:00 | so, BRANNÁ u Šumperka – |
11.8.2017 | 00:00 | pá, NERATOV u Rokytnice v Orlických horách – |
10.8.2017 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
Červenec 2017
22.7.2017 | 00:00 | so, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – |
15.7.2017 | 00:00 | so, DOKSY – |
12.7.2017 | 00:00 | stř, PRAHA 5-Smíchov – |
05.7.2017 | 00:00 | stř, VRCHNÍ ORLICE – |
Červen 2017
30.6.2017 | 00:00 | pá, TRHOVÉ SVINY – |
09.6.2017 | 00:00 | pá, ORLOVÁ – |
03.6.2017 | 00:00 | so, MNÍŠEK POD BRDY – |
02.6.2017 | 00:00 | pá, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – |
Květen 2017
29.5.2017 | 00:00 | po, HLUBOČKY – |
28.5.2017 | 00:00 | ne, ODOLOV – |
27.5.2017 | 00:00 | so, RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ – |
12.5.2017 | 00:00 | pá, HODONÍN – |
11.5.2017 | 00:00 | čtv, BRNO střed – |
06.5.2017 | 00:00 | so, KYNŠPERK NAD OHŘÍ – |
Duben 2017
23.4.2017 | 00:00 | ne, SOKOLOV – |
20.4.2017 | 00:00 | čtv, PRAHA-Malešice – |
08.4.2017 | 00:00 | so, PRAHA, Bohnice – |
Březen 2017
27.3.2017 | 00:00 | po, UHLÍŘSKÉ JANOVICE – |
24.3.2017 | 00:00 | pá, HODONÍN – |
23.3.2017 | 00:00 | čtv, PRAHA Spořilov – |
Leden 2017
18.1.2017 | 00:00 | stř, PRAHA 4 – Háje, K Milíčovu 734/1 – |
Prosinec 2016
18.12.2016 | 00:00 | ne, TRUTNOV – |
17.12.2016 | 00:00 | so , KLADRUBY u Stříbra – |
15.12.2016 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
14.12.2016 | 00:00 | stř, OTROKOVICE – |
13.12.2016 | 00:00 | út, PRAHA 4-Nusle – |
11.12.2016 | 00:00 | ne, HEŘMANŮV MĚSTEC – |
03.12.2016 | 00:00 | so, KRASLICE – |
02.12.2016 | 00:00 | pá, LIBEREC – |
Listopad 2016
27.11.2016 | 00:00 | ne, MOŘKOV – |
26.11.2016 | 00:00 | so, PŘÍBOR – |
25.11.2016 | 00:00 | pá, PUSTĚJOV – |
25.11.2016 | 00:00 | pá, OPAVA – |
14.11.2016 | 00:00 | po, LAMPERTICE – |
12.11.2016 | 00:00 | so, UHLÍŘSKÉ JANOVICE – |
02.11.2016 | 00:00 | stř, LIBEREC – |
Říjen 2016
14.10.2016 | 00:00 | pá, POLNÁ – |
03.10.2016 | 00:00 | po, HODONÍN – |
02.10.2016 | 00:00 | ne, STUDNICE u Náchoda – |
Září 2016
24.9.2016 | 00:00 | so, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – |
10.9.2016 | 00:00 | so, OSTRAVA Poruba – |
Srpen 2016
15.8.2016 | 00:00 | po, HODONÍN – |
14.8.2016 | 00:00 | ne, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – |
05.8.2016 | 00:00 | pá, VELKÉ MEZIŘÍČÍ – |
Červenec 2016
23.7.2016 | 00:00 | so, ŽIREČ – |
17.7.2016 | 00:00 | ne, DÝŠINA – |
16.7.2016 | 00:00 | so, PROSTŘEDNÍ POŘÍČÍ – |
06.7.2016 | 00:00 | stř, JINDŘICHŮV HRADEC – |
02.7.2016 | 00:00 | so, BUŠKŮV HAMR u Trhových Svinů – |
Červen 2016
24.6.2016 | 00:00 | pá, NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU – |
15.6.2016 | 00:00 | stř, PARDUBICE – |
12.6.2016 | 00:00 | ne, PLZEŇ – |
10.6.2016 | 00:00 | pá, OSTROV – |
03.6.2016 | 00:00 | so MNÍŠEK POD BRDY – |
Květen 2016
30.5.2016 | 00:00 | po, POLICE NAD METUJÍ – |
29.5.2016 | 00:00 | ne, HRADEC KRÁLOVÉ – |
21.5.2016 | 00:00 | so, TŘANOVICE – |
20.5.2016 | 00:00 | pá, HODONÍN – |
19.5.2016 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
06.5.2016 | 00:00 | so, KYNŠPERK NAD OHŘÍ – |
Duben 2016
22.4.2016 | 00:00 | pá, SMRŽOVKA – |
20.4.2016 | 00:00 | stř, BRNO – |
Březen 2016
19.3.2016 | 00:00 | so, KLATOVY, Václavská 12, Klatovy – |
05.3.2016 | 00:00 | so, PŘIBYSLAV – |
Únor 2016
15.2.2016 | 00:00 | po, HODONÍN – |
12.2.2016 | 00:00 | pá, LUHAČOVICE – |
03.2.2016 | 00:00 | stř, CHODOV – Praha 4 – |
Leden 2016
05.1.2016 | 00:00 | KLIMKOVICE – |
Prosinec 2015
20.12.2015 | 00:00 | ne, KARLOVY VARY – |
13.12.2015 | 00:00 | ne, TŘEBENICE – |
12.12.2015 | 00:00 | so, LOUNY – |
06.12.2015 | 00:00 | ne, PÍSEČNÁ (u Jablunkova) – |
03.12.2015 | 00:00 | čtv, PRAHA 4, Nusle – |
02.12.2015 | 00:00 | stř, PLZEŇ – |
Listopad 2015
29.11.2015 | 00:00 | ne, TRENČÍN (Sk) – |
28.11.2015 | 00:00 | so, STRANÍK (HODSLAVICE) u Nového Jičína – |
06.11.2015 | 00:00 | pá, CHEB – |
05.11.2015 | 00:00 | čtv, VELKÉ MEZIŘÍČÍ – |
01.11.2015 | 00:00 | ne, RÝNOVICE – |
Říjen 2015
31.10.2015 | 00:00 | so, HODONÍN – |
22.10.2015 | 00:00 | čtv, PRAHA 4 Spořilov – |
Září 2015
27.9.2015 | 00:00 | ne, BELA CRKVA – |
26.9.2015 | 00:00 | so, KRUŠČICA – |
25.9.2015 | 00:00 | pá, VRSAC – |
19.9.2015 | 00:00 | so, BOCHOV – |
18.9.2015 | 00:00 | pá, ČESKÉ VELENICE – |
17.9.2015 | 00:00 | čtv, PRAHA 2 – Vinohrady – |
12.9.2015 | 00:00 | so, TACHOV – |
04.9.2015 | 00:00 | pá, SUŠICE – |
Srpen 2015
20.8.2015 | 00:00 | čtv, PRAHA 6, Pod kaštany 183/3 – |
08.8.2015 | 00:00 | so, PRACHATICE (Strunkovice nad Blanicí) – |
Červenec 2015
31.7.2015 | 00:00 | pá, NOVÉ HRADY – |
20.7.2015 | 00:00 | po, ZELÓW, Polsko – |
Červen 2015
26.6.2015 | 00:00 | pá, ŽELIV – |
22.6.2015 | 00:00 | po, HRADEC KRÁLOVÉ – |
11.6.2015 | 00:00 | čtv, HODONÍN – |
06.6.2015 | 00:00 | so, KLATOVY – |
Květen 2015
29.5.2015 | 00:00 | pá, PLZEŇ – |
28.5.2015 | 00:00 | čtv, PLZEŇ – |
25.5.2015 | 00:00 | po, RATAJE NAD SÁZAVOU – |
17.5.2015 | 00:00 | ne, ŽELEZNICE – |
Duben 2015
16.4.2015 | 00:00 | čtv, JILEMNICE – |
14.4.2015 | 00:00 | út, PRAHA – |
12.4.2015 | 00:00 | ne, RANÁ u Hlinska okres Chrudim – |
Březen 2015
21.3.2015 | 00:00 | so, PRAHA 4-LHOTKA – |
Leden 2015
22.1.2015 | 00:00 | čtv, TURNOV – |
22.1.2015 | 00:00 | čtv, TURNOV – |
01.1.2015 | 00:00 | DĚTMAROVICE – |
Prosinec 2014
20.12.2014 | 00:00 | so, RADONICE NAD OHŘÍ – |
19.12.2014 | 00:00 | JINDŘICHOVICE POD SMRKEM – |
14.12.2014 | 00:00 | ne, PROSEČ U SKUTČE – |
13.12.2014 | 00:00 | so, BAŠKA, HODOŇOVICE (Frýdek-Místek) – |
12.12.2014 | 00:00 | pá, MALENOVICE, BOROVÁ ( Frýdlant nad Ostravicí) – |
07.12.2014 | 00:00 | ne, POZDĚCHOV (Valašská Polanka) – |
06.12.2014 | 00:00 | so, ŠUMPERK – |
Listopad 2014
30.11.2014 | 00:00 | ne, ROZTOKY – |
29.11.2014 | 00:00 | so, KUTNÁ HORA – |
22.11.2014 | 00:00 | so, BRUNTÁL – |
09.11.2014 | 00:00 | ne, TŘEBECHOVICE POD OREBEM – |
Říjen 2014
23.10.2014 | 00:00 | čtv, LIBEREC – |
18.10.2014 | 00:00 | so, RADEŠÍNSKÁ SVRATKA – |
16.10.2014 | 00:00 | čtv, PARDUBICE – |
09.10.2014 | 00:00 | čtv, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – |
08.10.2014 | 00:00 | stř, PŘÍBOR – |
Září 2014
05.9.2014 | 00:00 | pá, SUŠICE – |
Srpen 2014
23.8.2014 | 00:00 | so, VELEHRAD – |
21.8.2014 | 00:00 | čtv, VSETÍN – |
Červenec 2014
27.7.2014 | 00:00 | ne, PELHŘIMOV – |
11.7.2014 | 00:00 | pá, VOJKOVICE (u Brna) – |
04.7.2014 | 00:00 | pá, KAŠPERSKÉ HORY – |
Červen 2014
29.6.2014 | 00:00 | ne, OSTROV – |
26.6.2014 | 00:00 | čtv, PLZEŇ – |
21.6.2014 | 00:00 | so, CHOTĚŠOV u Plzně – |
20.6.2014 | 00:00 | pá, VELKÉ LOSINY – |
02.6.2014 | 00:00 | po, PODĚBRADY – |
Květen 2014
23.5.2014 | 00:00 | pá, NOVÁ PAKA – |
22.5.2014 | 00:00 | čtv, VALDICE – |
11.5.2014 | 00:00 | ne, DOBŠINÁ (Slovensko) – |
03.5.2014 | 00:00 | so, DÝŠINA – |
Duben 2014
28.4.2014 | 00:00 | po, PODĚBRADY – |
27.4.2014 | 00:00 | ne, PRAHA 4, CHODOV – |
26.4.2014 | 00:00 | so, CHOCEŇ – |
07.4.2014 | 00:00 | po, FRÝDEK-MÍSTEK – |
Březen 2014
30.3.2014 | 00:00 | ne, STRÁŽNICE – |
27.3.2014 | 00:00 | čtv, ÚSTÍ NAD ORLICÍ – |
26.3.2014 | 00:00 | stř, CHLUMEC NAD CIDLINOU, Říhova 365 – |
25.3.2014 | 00:00 | út, HOŘICE – |
19.3.2014 | 00:00 | stř, PLZEŇ – |
Leden 2014
11.1.2014 | 00:00 | so, PETROHRAD – |
Prosinec 2013
22.12.2013 | 00:00 | ne, NEVEKLOV – |
21.12.2013 | 00:00 | so, KYJOV – |
15.12.2013 | 00:00 | ne, PRAHA 10-PETROVICE – |
14.12.2013 | 00:00 | so, UHERSKÉ HRADIŠTĚ – |
12.12.2013 | 00:00 | čtv, DAČICE – |
11.12.2013 | 00:00 | stř, PLZEŇ-Bory – |
08.12.2013 | 00:00 | ne, MNÍŠEK POD BRDY – |
07.12.2013 | 00:00 | so, OSTRAVA- Orlová – |
04.12.2013 | 00:00 | stř, HOŘICE v Podkrkonoší – |
03.12.2013 | 00:00 | út, OSTRAVA – |
02.12.2013 | 00:00 | po, MÍROV – |
01.12.2013 | 00:00 | ne, CHLUMEC NAD CIDLINOU – |
Listopad 2013
20.11.2013 | 00:00 | stř, BRNO – |
15.11.2013 | 00:00 | pá, HORNÍ ČERMNÁ – |
07.11.2013 | 00:00 | čtv, PRAHA – |
06.11.2013 | 00:00 | stř, RUZYNĚ – |
Říjen 2013
24.10.2013 | 00:00 | čtv, BRNO – |
23.10.2013 | 00:00 | stř, HAVLÍČKŮV BROD, Reynkova – |
20.10.2013 | 00:00 | ne, MYSLIBOŘICE – |
17.10.2013 | 00:00 | čtv, PETROHRAD – |
17.10.2013 | 00:00 | čtv, PŠOV-PODBOŘANY – |
16.10.2013 | 00:00 | stř, HORNÍ SLAVKOV – |
12.10.2013 | 00:00 | so, PŘÍBRAM-BYTÍZ – |
10.10.2013 | 00:00 | čtv, PRAHA 7 – |
09.10.2013 | 00:00 | stř, PRAHA 7 – |
08.10.2013 | 00:00 | út, PRAHA 4 – |
Září 2013
26.9.2013 | 00:00 | čtv, HRÁDEK NAD NISOU – |
25.9.2013 | 00:00 | stř, TŘEBECHOVICE POD OREBEM – |
24.9.2013 | 00:00 | út, SLOUPNICE – |
21.9.2013 | 00:00 | so, KYNŠPERK NAD OHŘÍ – |
14.9.2013 | 00:00 | so, SUČANY, Slovensko – |
14.9.2013 | 00:00 | so, ŽILINA – |
13.9.2013 | 00:00 | pá, BANSKÁ BYSTRICA – |
12.9.2013 | 00:00 | čtv, OPAVA – |
12.9.2013 | 00:00 | čtv, OPAVA – |
10.9.2013 | 00:00 | út, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU – |
10.9.2013 | 00:00 | út, PELHŘIMOV – |
09.9.2013 | 00:00 | po, JIŘICE – |
08.9.2013 | 00:00 | ne, BLUČINA – |
07.9.2013 | 00:00 | so, JINDŘIŠSKÁ u Jirkova – |
04.9.2013 | 00:00 | stř, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – |
Srpen 2013
30.8.2013 | 00:00 | pá, VRCHLABÍ – |
28.8.2013 | 00:00 | stř, BĚLUŠICE u Mostu – |
Červenec 2013
27.7.2013 | 00:00 | so, RAJNOCHOVICE – |
14.7.2013 | 00:00 | ne, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – |
Červen 2013
23.6.2013 | 00:00 | ne, BRATISLAVA – |
22.6.2013 | 00:00 | so, MALENOVICE – |
15.6.2013 | 00:00 | so, CHOTĚŠOV – |
05.6.2013 | 00:00 | stř, PRAHA 1 – |
Květen 2013
31.5.2013 | 00:00 | pá, ČERVENÍK Slovensko okr. Hlohovec – |
24.5.2013 | 00:00 | pá, NYMBURK – |
18.5.2013 | 00:00 | so, PRAHA 4-LHOTKA – |
13.5.2013 | 00:00 | po, SVITAVY – |
11.5.2013 | 00:00 | so, PRAHA 11 – |
03.5.2013 | 00:00 | pá, DOMAŽLICE – |
02.5.2013 | 00:00 | čtv, BRNO – |
01.5.2013 | 00:00 | stř, ŠTRAMBERK – |
Duben 2013
30.4.2013 | 00:00 | út, OSTRAVA-Pustkovec – |
29.4.2013 | 00:00 | po, OPAVA – |
28.4.2013 | 00:00 | ne, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – |
27.4.2013 | 00:00 | so, OPAVA – |
26.4.2013 | 00:00 | pá, OSTRAVA – |
20.4.2013 | 00:00 | so, OPATOV v Čechách – |
Březen 2013
31.3.2013 | 00:00 | ne, PERŠTEJN u Kadaně – |
29.3.2013 | 00:00 | pá, PRAHA-STRAŠNICE – |
28.3.2013 | 00:00 | čtv, HOLÝŠOV – |
24.3.2013 | 00:00 | ne, PARDUBICE-Polabiny – |
17.3.2013 | 00:00 | ne, VALAŠSKÉ KLOBOUKY – |
Leden 2013
25.1.2013 | 00:00 | pá, BENEŠOV – |
06.1.2013 | 00:00 | ne, SEMILY – |
Prosinec 2012
22.12.2012 | 00:00 | so, ZRUČ NAD SÁZAVOU – |
16.12.2012 | 00:00 | ne, VESELÍ NAD LUŽNICÍ – |
15.12.2012 | 00:00 | so, KDYNĚ – |
09.12.2012 | 00:00 | ne, PÍSEK – |
08.12.2012 | 00:00 | so, ČECHY POD KOŠÍŘEM – |
07.12.2012 | 00:00 | pá, RAJHRAD (u Brna) – |
06.12.2012 | 00:00 | čtv, BRNO – |
Listopad 2012
24.11.2012 | 00:00 | so, CHEB – |
18.11.2012 | 00:00 | ne, BRNO – |
16.11.2012 | 00:00 | pá, PŘEROV – |
07.11.2012 | 00:00 | stř, LIBEREC – |
06.11.2012 | 00:00 | út, LIBEREC – |
Říjen 2012
27.10.2012 | 00:00 | so, KARLOVY VARY – |
19.10.2012 | 00:00 | pá, KĘTY, Polska – |
14.10.2012 | 00:00 | ne, BÍLOVICE NAD SVITAVOU – |
06.10.2012 | 00:00 | so, PŘIBYSLAV – |
Září 2012
30.9.2012 | 00:00 | ne, LYSICE (okres Blansko) – |
28.9.2012 | 00:00 | pá, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – |
08.9.2012 | 00:00 | so, NOVÁ ROLE (u Karlových Varů) – |
Srpen 2012
18.8.2012 | 00:00 | so, PACOV – |
05.8.2012 | 00:00 | ne, TŘINEC, Guty Smilovice – |
04.8.2012 | 00:00 | so, KVASICE u Zlína – |
Červenec 2012
29.7.2012 | 00:00 | ne, BÍLOVICE u Uh. Hradiště – |
27.7.2012 | 00:00 | pá, JIRKOV (u Chomutova) – |
21.7.2012 | 00:00 | so, Moře u rybníku Řeka (u Krucemburku) – |
08.7.2012 | 00:00 | ne, NOVÁ ŘÍŠE – |
Červen 2012
27.6.2012 | 00:00 | stř, PLZEŇ – |
24.6.2012 | 00:00 | ne, ILAVA/PRUSKÉ – |
23.6.2012 | 00:00 | so, ILAVA – |
22.6.2012 | 00:00 | BOJKOVICE, pá – |
16.6.2012 | 00:00 | so, KADAŇ – |
10.6.2012 | 00:00 | ne, RAJHRAD – |
08.6.2012 | 00:00 | pá/PLZEŇ – |
07.6.2012 | 00:00 | čtv, PLZEŇ – |
01.6.2012 | 00:00 | pá, NADĚJKOV – |
01.6.2012 | 00:00 | pá, CHYŠKY – |
Květen 2012
25.5.2012 | 00:00 | pá, NÁCHOD – |
19.5.2012 | 00:00 | so, KOŠÍKY u Uherského Hradiště – |
13.5.2012 | 00:00 | ne, KYJOV – |
12.5.2012 | 00:00 | so, SUDSLAVA – (u Ústí nad Orlicí) – |
07.5.2012 | 00:00 | po, PŘEROV – |
06.5.2012 | 00:00 | ne, LITENČICE – |
05.5.2012 | 00:00 | so, DÝŠINA – |
03.5.2012 | 00:00 | čtv, TACHOV – |
02.5.2012 | 00:00 | stř, PRAHA – |
01.5.2012 | 00:00 | út, PRAHA – |
Březen 2012
17.3.2012 | 00:00 | so, RATÍŠKOVICE – |
Únor 2012
25.2.2012 | 00:00 | so, ZLÍN – |
23.2.2012 | 00:00 | čtv, PRAHA-Zbraslav – |
Leden 2012
27.1.2012 | 00:00 | pá, BOJKOVICE – |
Prosinec 2011
26.12.2011 | 00:00 | po, DRAHONICE – |
16.12.2011 | 00:00 | pá, LITOMĚŘICE – |
07.12.2011 | 00:00 | stř, PRAHA – |
04.12.2011 | 00:00 | ne, KAŇOVICE (U VELKÉHO OŘECHOVA) – |
01.12.2011 | 00:00 | čtv, PRAHA – |
Listopad 2011
27.11.2011 | 00:00 | ne, TÝNEC NAD SÁZAVOU – |
25.11.2011 | 00:00 | pá PRAHA – |
23.11.2011 | 00:00 | stř, TŘINEC – |
17.11.2011 | 00:00 | čtv, LIBEREC- RUPRECHTICE – |
13.11.2011 | 00:00 | ne NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ – |
12.11.2011 | 00:00 | so, MLADÁ BOLESLAV – |
06.11.2011 | 00:00 | ne, PARDUBICE – |
05.11.2011 | 00:00 | so, PROSTĚJOV – |
04.11.2011 | 00:00 | pá, VYSOKÉ MÝTO – |
Říjen 2011
25.10.2011 | 00:00 | út, ZÁBŘEH NA MORAVĚ – |
23.10.2011 | 00:00 | ne, LANŠKROUN – |
22.10.2011 | 00:00 | so, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – |
21.10.2011 | 00:00 | pá, MALENOVICE – |
15.10.2011 | 00:00 | so, CHODOV u Karlových Varů – |
10.10.2011 | 00:00 | po, PLZEŇ – |
09.10.2011 | 00:00 | ne, NOVÉ HRADY (u Skutče), Kraj pardubický – |
08.10.2011 | 00:00 | so, PRAHA – |
06.10.2011 | 00:00 | čtv KADAŇ – |
02.10.2011 | 00:00 | ne, KLATOVY – |
Září 2011
28.9.2011 | 00:00 | stř, MILEVSKO – |
24.9.2011 | 00:00 | so, BELA CRKVA (Srbsko) – |
23.9.2011 | 00:00 | pá, BJELIŠEVAC (Chorvatsko) – |
22.9.2011 | 00:00 | do 25.9.2011, cesta s kazatelem – |
09.9.2011 | 00:00 | pá, KARLOVA STUDÁNKA – |
02.9.2011 | 00:00 | pá, CHROPYNĚ – |
01.9.2011 | 00:00 | čtv, OSTROV – |
Srpen 2011
01.8.2011 | 00:00 | 1.8.-31.8. 2011 – |
Červenec 2011
26.7.2011 | 00:00 | út, KRNOV – |
23.7.2011 | 00:00 | so, ZELOW (Polsko) – |
16.7.2011 | 00:00 | so, LIBICE NAD CIDLINOU – |
10.7.2011 | 00:00 | ne, HRÁDEK U VLAŠIMI – |
07.7.2011 | 00:00 | čtv, NOVÉ HUTĚ – Kvilda – |
06.7.2011 | 00:00 | stř, PETROVICE – |
0000
00.0.0000 | 00:00 | stř, BRNO – |
00.0.0000 | 00:00 | čtv, PARDUBICE – |
00.0.0000 | 00:00 | KLIMKOVICE – |
00.0.0000 | 00:00 | ORLOVÁ – |
00.0.0000 | 00:00 | ORLOVÁ – |
00.0.0000 | 00:00 | ORLOVÁ – |
00.0.0000 | 00:00 | – |
00.0.0000 | 00:00 | – |
00.0.0000 | 00:00 | PARIS – |
00.0.0000 | 00:00 | březen, KLIMKOVICE – |
00.0.0000 | 00:00 | stř, HORNÍ PLANÁ – |
00.0.0000 | 00:00 | – |
00.0.0000 | 00:00 | – |
00.0.0000 | 00:00 | – |

červen 2011

18. Sobota 19:00 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU, kostel sv. Jana Křtitele v Náměšti, festival, recitál
17. Pátek 18:00 POSTOLOPRTY, kostel Nanebevzetí Panny Marie, recitál
12. Neděle 16:00 ČESKÉ VELENICE

, kostel sv. Anežky České, recitál

10. Pátek 18:00 VSETÍN, kostel Horního sboru ČCE (Palackého 156), recitál

květen 2011

28. Sobota 19:00 BŘEZNICE, zámek Březnice, hudební sál, recitál
27. Pátek 16:30 OSTROV, Jáchymovské Peklo ve Věži Smrti, koncert na památku obětí Jáchymovského pekla
27. Pátek 20:00 CHEB, Mánesova 7, recitál
23. Pondělí 15:30 KARVINÁ-lázně Darkov, společenský sál rehabilitačního sanatoria, Čs armády 2954, recitál
23. Pondělí 19:00 KARVINÁ-lázně Darkov, společenský dům léčebny Darkov, recitál
21. Sobota 18:00 PRAHA, Bohnice, náměstí ve Starých Bohnicích, Starobohnické posvícení
15. Neděle 19:00 SEBRANICE, kostel sv. Mikuláše, recitál
14. Sobota 17:00 SNĚŽNÉ (u Žďáru nad Sázavou), sbor ČCE, recitál
7. Sobota 17:00 DÝŠINA u Plzně, kostel Nejsv. Trojice a sv. Šimona a Judy, recitál
6. Pátek 19:30 KARLOVA STUDÁNKA, Sanatorium Libuše, recitál
5. Čtvrtek 18:30 FRÝDEK-MÍSTEK, kostel sv.Jakuba v Místku, recitál
4. Středa 20:00 VERNÉŘOVICE, poutní kaple Panny Marie Pomocnice, festival Strooikunst
1. Neděle 16:00 MIROSLAV, kostel ČCE, recitál

duben 2011

30. Sobota 18:00 UHERSKÝ BROD – ÚJEZDEC, kostel sv. Jana Křtitele, recitál
29. Pátek 19:00 RONOV u Ořechova (Osová Bítýška), kaple sv. Antonína Paduánského, recitál
28. Čtvrtek 19:30 ČESKÉ BUDĚJOVICE, kostel sv. Vojtěcha, Čtyři Dvory, recitál
24. Neděle 16:00 BÁNOV, kostel sv. Martina, recitál
17. Neděle 17:00 OSTROV, klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, recitál-představení nového CD Sinaj
8. Pátek 19:30 PRAHA-Bohnice, Kostel sv. Petra a Pavla, recitál
4. Pondělí 19:30 PLZEŇ, divadlo Jonáš, Kopeckého sady 13, recitál
2. Sobota 17:00 ZELOW, Polsko, evangelický kostel, koncert pro české krajany a jejich přátele

březen 2011

24. Čtvrtek 15:00 LIBEREC, nemocnice, spinální jednotka (budova B, 2. patro), koncert pouze pro pacienty liberecké nemocnice
10. Čtvrtek 17:00 KADAŇ, galerie Josefa Lieslera, Mírové náměstí, vernisáž výstavy Ostrovské malování
8. Úterý 18:00 PRAHA, Vzdělávací a kulturní centrum Židovského muzea,

Maiselova 15, recitál


únor 2011

17. Čtvrtek 19:00 PRAHA-Řepy, kostel sv. Rodiny, benefiční koncert ve prospěch Domova sv. Karla Boromejského
13. Neděle 14:30 OSTRAVA-Třebovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie, recitál
12. Sobota 20:00 NOVÁ PAKA, městské kulturní středisko, malý sál, F. F. Procházky 101, recitál

leden 2011

31. Pondělí 17:30 TACHOV, muzeum Českého lesa, Třída Míru 447, koncert v rámci uvedení nové knihy Petra Vaďury a Jiřího Beneše-Nevystižitelný Bůh?

prosinec 2010

21. Úterý 19:00 LITOMĚŘICE, kostel Všech svatých, adventní recitál
21. Úterý 14:30 LITOMĚŘICE, Domov pro seniory, Dómský pahorek, koncert
12. Neděle 18:30 PÍSEK, sál sboru CB, Tyršova 15, recitál
11. Sobota 19:00 KAŠPERSKÉ HORY, kostel sv. Markéty, Náměstí 14, recitál, uvedení nového CD Sinaj v doprovodu kapely Miriam
9. Čtvrtek 13:00 PRAHA, Brunelova 14, P.4, koncert v Domově pro staré lidi a nemocné Parkinsonovou chorobou
6. Pondělí 20:03 ČRo České Budějovice, ŠEDESÁTKA, repríza hudebního pořadu
5. Neděle 14:30 LETOVICE (u Brna), klášterní kostel sv. Václava, recitál
5. Neděle 08:03 ČRo České Budějovice,

106,4 FM , ŠEDESÁTKA, hudební pořad s Evou Henychovou

3. Pátek 23:00 ČRo Regina, Noční proud, pořad s Evou Henychovou a novým CD Sinaj

listopad 2010

30. Úterý 20:05 ČRo Hradec Králové, Regionální scéna, pořad s Evou Henychovou
24. Středa 18:00 KADAŇ, KZ Střelnice, vystoupení v rámci večera Dámského klubu
21. Neděle 18:00 LIBEREC-Vratislavice, kaple Vzkříšení, Tanvaldská 51, recitál s novým CD
20. Sobota 17:00 DĚČÍN-Podmokly, kostel sv. Františka, Husovo nám. 99, Děčín IV, recitál s novým CD
19. Pátek 17:30 MIMOŇ, Městské muzeum,V lukách 101, galerie, 2. patro, koncert při příležitosti vernisáže výstavy betlémů
19. Pátek 10:00 ČRo Sever, Host na Severu, pořad s Evou Henychovou a novým CD Sinaj
17. Středa 13:00 VÍTKOV, Vítkov – Podhradí (cca 5 km od Vítkova) v krásném údolí řeky Moravice, recitál při příležitosti Memoriálu Jana Zajíce
16. Úterý 19:00 ŽIDLOCHOVICE, kostel Povýšení sv. Kříže, recitál
7. Neděle 16:00 HAVLÍČKŮV BROD, kostel sv. Vojtěcha, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
6. Sobota 19:00 HLINSKO, sbor ČCE, U Tvrze 295, recitál
5. Pátek 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ, hotel Nové Adalbertinum, velký sál, recitál
5. Pátek 19:15 rádio Proglas, Jak se vám líbí, pořad s Evou Henychovou a novým CD Sinaj
4. Čtvrtek 19:30 BRNO, Křišťálový sál na Staré radnici, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál

říjen 2010

24. Neděle 16:00 KADAŇ, kostel Povýšení sv. Kříže, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
20. Středa 19:00 OSTRAVA, Kostelní nám.1, sál u kostela sv. Václava, Večery mladých, recitál
17. Neděle 17:00 ZLÍN, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Jižní svahy, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
16. Sobota 19:00 UHERSKÉ HRADIŠTĚ, kostel sv. Františka Xaverského, benefiční koncert pro sirotčinec v Ghaně
15. Pátek 19:00 OSVĚTIMANY, kostel sv. Havla, recitál
14. Čtvrtek 19:00 OLOMOUC, U-klub, Šmeralova 12, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
11. Pondělí 18:00 PLZEŇ-Roudná, kostel Všech svatých, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
10. Neděle 17:00 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, kostel sv. Jana Nepomuckého, Zelená hora, SVĚTOVÉ DĚDICTVÍ UNESCO, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
10. Neděle 07:00 ČRo Plzeň, Na křesťanské vlně Plzně, pořad s Evou Henychovou a novým CD Sinaj
9. Sobota 17:00 NEJDEK, evangelický kostel, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
4. Pondělí 19:00 PRAHA, Foerstrova síň, Pštrossova 17, Praha 1 (fara u sv. Vojtěcha), UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál
2. Sobota 19:00 HORNÍ HRAD, kaple Archanděla Michaela, UVEDENÍ NOVÉHO CD Sinaj, recitál

září 2010

28. Úterý 16:00 BUDEČ, kostel sv. Petra a Pavla, Svatováclavské slavnosti, recitál

srpen 2010

27. Pátek 19:00 HORAŽĎOVICE, sál městského muzea, Zámecké hudební léto, recitál
22. Neděle 17:00 MILOTICE, zámek Milotice, recitál
21. Sobota 18:00 NAPAJEDLA, kostel sv. Bartoloměje, Festival DUCHAplné hudby na schodech 2010 , recitál
5. Čtvrtek 19:30 VRANOV NAD DYJÍ, 1.nádvoří zámku, recitál

červenec 2010

30. Pátek 20:00 MOŘE U RYBNÍKA ŘEKA (Krucemburk), Rybník Řeka a restaurace \“Moře\“ leží kilometr jižně od obce Krucemburk, na rozhraní okresů Havlíčkův Brod a Ždár nad Sázavou. , recitál

květen 2010

28. Pátek 19:15 ČISTÁ (u Rakovníka), kostel sv. Václava, noc kostelů, recitál
28. Pátek 22:30 OSTROV, kostel sv. Michaela Archanděla, Noc kostelů, recitál
21. Pátek 18:00 KRAJKOVÁ (u Sokolova), sál hostince Na vršku, koncert \“pro Radku\“, vstup pro veřejnost možný a vítaný
15. Sobota 10:30 PRAHA, kostel sv. Varvřince na Petříně, SOUKROMÁ AKCE, hraní na svatbě, pro svatebčany (a pro zvědavce)
8. Sobota 19:00 BÁNOV, Školní sál, vchod ze sportovní haly, recitál
7. Pátek 18:00 OPAVA, modlitebna ČCE, Lidická 2, recitál
1. Sobota 15:00 PLZEŇ, kostel Panny Marie Růžencové, čas bude upřesněn na místě, jedná se o festival 100 let farnosti, 14-17:30

duben 2010

29. Čtvrtek 19:00 VLAŠIM, čajovna Medina, recitál
4. Neděle 17:00 KRÁLÍKY, varhanní salónek městského muzea, recitál
2. Pátek 18:30 BLUDOV, kulturní dům, recitál – velikonoční zastavení
1. Čtvrtek 19:30 KLIMKOVICE, lázeňská kolonáda, recitál

březen 2010

4. Čtvrtek 19:30 LITOMYŠL, lidový dům, recitál

únor 2010

28. Neděle 19:00 KAŠPERSKÉ HORY, římskokatol. fara, festiválek, začíná od 16:00
14. Neděle 15:00 HORNÍ LIDEČ, kostel sv.Václava, , recitál
11. Čtvrtek 18:00 PŘÍBRAM, galerie Zámeček Ernestinum , recitál

prosinec 2009

20. Neděle 16:00 MODLANY, kostel sv.Apolináře, cyklus koncertů Vánoční Modlansko, recitál

17. Čtvrtek 17:00 VELKÁ BYSTŘICE (u Olomouce), husitský kostel, recitál
16. Středa 18:00 HRADČANY (u Přerova), sál místního hostince, recitál
15. Úterý 15:00 VELICHOVKY, lázně, kavárna, recitál
10. Čtvrtek 18:00 MOST, Společenské centrum Kahan (u Lišky), recitál
6. Neděle 17:00 ŠTERNBERK, farní sál augustiniánského kláštera vedle kostela, recitál
5. Sobota 17:00 UNIČOV, koncertní síň (bývalý kostel), benefiční koncert
3. Čtvrtek 19:30 KLIMKOVICE, uzavřená lázeňská kolonáda, Sanatoria Klimkovice, recitál

listopad 2009

29. Neděle 19:30 PODBOŘANY, husitský kostel, adventní koncert
21. Sobota 15:00 AŠ, kostel sv. Mikuláše, recitál
17. Úterý 18:00 KROMĚŘÍŽ, Starý pivovar, Prusinovského ulice vedle Velkého náměstí , 20 LET SAMETOVÉ REVOLUCE
16. Pondělí 18:30 HOLEŠOV, farní kostel, recitál
15. Neděle 15:00 LYSICE (u Blanska), kostel sv. Petra a Pavla, recitál
14. Sobota 17:00 BLUČINA (u Židlochovic), kostel Nanebevzetí Panny Marie, recitál
8. Neděle 15:00 CHEB, církevní sbor baptistů, koncert se Slávkem Klecandrem
7. Sobota 16:00 KARLOVY VARY, CASD, Plzeňská 49, koncert se Slávkem Klecandrem
6. Pátek 19:00 JÁCHYMOV, klub pod evangelickým kostelem, Mincovní 681, koncert se Slávkem Klecandrem
5. Čtvrtek 18:00 CHOMUTOV, Galerie Lurago, přízemí SKKS, Palackého 4559/85, koncert se Slávkem Klecandrem

říjen 2009

25. Neděle 16:00 ZBÝŠOV u Brna, kostel sv. Martina, recitál
24. Sobota 16:00 VRATIMOV, Husův sbor, 85. výročí založení vratimovského Husova sboru, recitál
18. Neděle 17:00 ZUBŘÍ, Kaple Sv. Ducha-staré Zubří, recitál
9. Pátek 19:00 VENDRYNĚ, kostel sv. Kateřiny, recitál
4. Neděle 18:30 KLIMKOVICE, Sanatoria, recitál

září 2009

28. Pondělí 08:00 lázně, budu v nich až do 27.10.09, ozdravný pobyt 🙂
24. Čtvrtek 13:00 DRAHONICE, věznice, koncert pro odsouzené
16. Středa 18:00 RAKOVNÍK, klub Samson, recitál
13. Neděle 17:00 SLUŠOVICE, kostel nar.sv.Jana Křtitele, recitál
9. Středa 14:00 JIŘICE, věznice, koncert pro odsouzené

srpen 2009

30. Neděle 17:00 BLÍŽKOVICE, kostel sv. Bartoloměje, recitál
22. Sobota 17:00 PROSTĚJOV, Kolářovy sady, Hudební festival
15. Sobota 17:00 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, hotel Excalibur, koncert pro uzavřenou společnost
7. Pátek 19:30 Karlova Studánka, státní léčebné lázně, recitál
2. Neděle 19:00 OSTROV, kostel Zvěstování Panny Marie, recitál
1. Sobota 19:00 Hrádek u Sušice, kostel sv. Vavřince na Zdouni , recitál

červenec 2009

24. Pátek 20:00 Hosín (u Českých Budějovic), farní klub-fara, recitál

červen 2009

28. Neděle 15:00 Vlčnov, farní zahrada, farní den, recitál
27. Sobota 14:00 Ostrov u Davle, kostel sv Kiliána, recitál
27. Sobota 19:00 Jesenice, fara, koncert pro mládež plzeňské diecéze
20. Sobota 20:00 víkendová plavba po Dunaji s písněmi Evy Henychové, loď, přihláška na www.kudrna.cz
18. Čtvrtek 19:30 Hořice v Podkrkonoší, židovská synagoga, recitál
17. Středa 20:00 PRAHA, klub u kostela PM Sněžné, Jungmannovo nám., večery ve středu, recitál
5. Pátek 19:30 Bořejov, kostel sv. Jakuba, recitál

květen 2009

31. Neděle 16:00 Zruč nad Sázavou, kostel Povýšení svatého kříže, recitál
29. Pátek 19:30 Veselí nad Moravou, Městské kulturní středisko, Mírové náměstí, zasedací místnost, recitál
16. Sobota 18:00 Jáchymov, evangelický kostel, recitál

duben 2009

24. Pátek 19:00 Ždánice, Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie, recitál
23. Čtvrtek 18:30 Klimkovice, sanatoria, recitál
17. Pátek 19:00 Valašské Meziříčí, Kostel Krásno nebo býv. Vězeňská kaple, recitál
16. Čtvrtek 19:30 Karlova Studánka, státní léčebné lázně, recitál

březen 2009

28. Sobota 18:00 CHEB, Vinice-komunitní centrum, recitál
22. Neděle 18:00 Zašová (u Valašského Meiříčí), Solná jeskyně, recitál
21. Sobota 18:00 Hranice na Moravě,

evangelický kostel Šromotovo náměstí 5

, recitál

12. Čtvrtek 14:00 Praha, Emauzský klášter, mezinárodní seminář o rodině

, vystoupení v rámci semináře

8. Neděle 19:30 Praha 8, kostel sv.Petra a Pavla v Bohnicích, 850 let od první písemné zmínky , recitál
6. Pátek 18:00 BRNO, Konvent milosrdných bratří,koncertní sál, Polní ulice , benefiční koncert pro klub ROSKA

únor 2009

28. Sobota 18:00 Rožnov pod Radhoštěm, evangelický kostel, recitál
27. Pátek 15:00 Valašské Meziříčí, hospic, koncert pro klienty a zaměstnance
26. Čtvrtek 18:00 Třinec, městská knihovna, recitál

leden 2009

23. Pátek 19:30 Praha 4, kostel v ulici U Habrovky, recitál s hosty Kateřinou Rybářovou a Michaelou Zajacovou, žákyně EH ze ZUŠ Ostrov, vítězky krajského kola kytarové soutěže

prosinec 2008

14. Neděle 16:00 Ostrava-Poruba, Církev bratrská, budova Svazu českých a moravských výrobních družstev, Spartakovců 3, Ostrava-Poruba (vedle krytého bazénu), vánoční zastavení s přáteli
13. Sobota 15:00 Šilhéřovice, Sál naproti obecního úřadu, vánoční recitál
11. Čtvrtek 18:30 Praha 1, Podzemní prostory Betlémské kaple, recitál v rámci výstavy betlémů v Betlémské kapli
6. Sobota 17:00 Jáchymov, evangelický kostel, vánoční koncert pěveckého sboru Evy Henychové a malého orchestru Ivety Mullerové ze ZUŠ Ostrov
4. Čtvrtek 17:30 Ostrov, klášterní kostel, vernisáž výstavy
1. Pondělí 19:30 BRNO, Křišťálový sál, Radnická 10

, recitál


listopad 2008

30. Neděle 14:30 PLZEŇ, Kostel sv. Jana Nepomuckého, Klatovská třída, recitál
29. Sobota 18:00 Praha 1, Malé Nosticovo divadlo nad Čertovkou, opakování akce z 22.11.pro velký zájem
28. Pátek 18:00 PRAHA 8, v divadle Kámen,Nekvasilova 2 Praha 8 -Karlín, recitál
22. Sobota 18:00 Praha 1, Nosticovo divadlo, vystoupení v rámci připomenutí 100.výročí narození Eduarda Tomáše, od 10:00 meditace, přednáška, vzpomínky, od 15:00 dramatizace románu E.Tomáše Milarepa, 18:00 koncert
21. Pátek 12:30 Stříbro, gymnázium Soběslavova 1426, výchovný koncert
9. Neděle 16:00 Rychaltice u Frýdku Místku , kulturní sál na základní škole v Rychalticích , recitál
7. Pátek 18:30 Česká Lípa, kostel sv. Máří Magdaleny, recitál
6. Čtvrtek 13:45 Pardubice, Krematorium (Pod Břízkami 990), (soukromá akce, uzavřená společnost)
2. Neděle 19:15 Teplice nad Bečvou, sanatorium Janáček, recitál
1. Sobota 17:00 Uherský Ostroh , zámek, recitál

říjen 2008

25. Sobota 15:00 Uherský Brod, farní kostel, recitál
24. Pátek 18:00 Bělá pod Bezdězem, kostel Povýšení sv. kříže, recitál
23. Čtvrtek 19:00 Praha 4, Chodov, evangelický kostel, Donovalská 2331/53, recitál
10. Pátek 20:00 Babí léto u krajanů v rumunském Banátu, s písničkářkou Evou Henychovou od 10.-19.10.08, informace a přihlášky na www.kudrna.cz
3. Pátek 19:30 Karlova Studánka, lázně, recitál

září 2008

25. Čtvrtek 19:00 Chomutov, kostel sv. Ignáce, vystoupení na závěr benefičního koncertu pro kostel sv. Ignáce
21. Neděle 16:00 Blahutovice, klášter – komunitní centrum, recitál
20. Sobota 20:00 Zlín, před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích., koncert se skupinou Oboroh
19. Pátek 15:00 Kroměříž, kostel sv. Mořice, recitál
14. Neděle 14:30 Hať u Hlučína, farní kostel, recitál
12. Pátek 19:00 Žamberk, Kaple Panny Marie Bolestné, recitál
11. Čtvrtek 19:30 Klimkovice , lázně, recitál
7. Neděle 15:00 Třebechovice pod Orebem, kostel sv. Ondřeje, recitál

srpen 2008

9. Sobota 18:00 Lukoveček (u Zlína), Myslivecká střelnice recitál v rámci charitativní akce Pod hvězdami (vstupné dobrovolné)

, koncert


červenec 2008

24. Čtvrtek 20:00 Broumov, klášterní zahrada (venku pod krytým stanem, v případě nepřízně počasí v klášteře), recitál
20. Neděle 14:30 Zelow, Polsko, evangelický kostel, koncert k poctě učitele národů Jana Amose Komenského
12. Sobota 23:05 ČT2, Noc s Andělem, Hostem v pořadu Noc s Andělem
10. Čtvrtek 19:00 Horní Hrad (u Karlových Varů), hradní kaple, recitál
6. Neděle 17:00 Jilemnice, evangelický kostel Křížlice, recitál

červen 2008

21. Sobota 14:00 Nejdek, Náměstí Karla IV, městské slavnosti
18. Středa 20:00 Praha 1, klub u kostela Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí, recitál
14. Sobota 15:30 Hradec Králové, Nové Adalbertinum, recitál

květen 2008

24. Sobota 19:45 Brno , Černovice, Oáza, Festval Mezi ploty
23. Pátek 19:00 Litovel, kostel sv. Filipa a Jakuba, recitál
21. Středa 18:00 Mnichov u Mariánských lázní, kostel sv. Petra a Pavla, festival Porozumění
17. Sobota 16:00 Lipenec u Loun, základní škola, slavnost k 70. výročí otevření školy, recitál
16. Pátek 18:00 Praha, KC Zahrada, Jižní město, festival Porozumění

duben 2008

27. Neděle 14:00 Vysoké Mýto, kostel sv. Vavřince, recitál
6. Neděle 14:30 Chotěboř, farní kostel, recitál

březen 2008

25. Úterý 19:00 Brno, Sál Petrov 2 (vedle katedrály Sv. Petra a Pavla), recitál v rámci akce Brno bez bariér
15. Sobota 14:30 Ratíškovice, farní kostel, recitál
1. Sobota 15:00 Slavkov (u Opavy), orlovna, recitál

únor 2008

28. Čtvrtek 19:00 Klimkovice, sanatoria Klimkovice, recitál
24. Neděle 14:30 Hradec Králové, Katedrála Svatého Ducha, recitál
3. Neděle 14:00 Hronov, farní kostel Všech svatých, recitál

leden 2008

25. Pátek 20:00 Strakonice

, Mravenčí skála, recitál

18. Pátek 19:30 Praha 2, Královské Vinohrady, Sokol, Polská 1, recitál
13. Neděle 15:00 Troubky u Přerova, kostel sv. Markéty, recitál
12. Sobota 17:00 Pavlovice u Přerova, Exit club, Centrum pro rodinu, beseda s písněmi
11. Pátek 17:00 Pavlovice u Přerova, Kulturní dům, recitál

prosinec 2007

23. Neděle 13:15 Brno, sněmovní sál (Dominikánské nám.1)

Stará radnice

, recitál v rámci akce 15.Vánoce na brněnské radnici

22. Sobota 17:00 Znojmo, věznice, recitál pro odsouzené
22. Sobota 15:00 Znojmo, Velké náměstí pod radnicí, tribuna, recitál
16. Neděle 17:00 Ostrov, Stará radnice-obřadní síň, recitál s vystoupením dětských hostů z místní ZUŠ
15. Sobota 18:00 Mariánské lázně , anglikánský kostel, Vánoční zastavení, recitál

listopad 2007

23. Pátek 18:00 Sokolov, sál Adventistů, Kraslická 8, recitál
18. Neděle 15:00 Hlinsko, farní kostel, recitál
11. Neděle 16:00 Kamenice u Jihlavy, kostel sv. Jakuba většího, recitál
4. Neděle 17:00 Chomutov, Kulisárna u divadla, beseda s Arnoštem Lustigem o životě a knihách s písněmi Evy Henychové

říjen 2007

28. Neděle 14:00 Jičín, Zámek,porotní sál, recitál
22. Pondělí 20:00 Praha, Country radio, hodinový pořad zvaný Živák
19. Pátek 19:10 Praha 4, Spořilov, sál pod kostelem sv.Anežky, recitál
18. Čtvrtek 19:30 Praha, Nová síň, Voršilská 3, , recitál
13. Sobota 18:00 Jistebnice, kostel sv. Michaela archanděla, recitál
12. Pátek 10:00 Jindřichův Hradec, Gymnázium, výchovný koncert
12. Pátek 18:00 Borovany, Nazaret – Podzámčí, recitál

září 2007

23. Neděle 14:00 Tvarožná , kostel sv. Mikuláše, , recitál
15. Sobota 16:00 Otice u Opavy, kaple,
14. Pátek 19:00 Karviná, lázně Darkov, recitál
13. Čtvrtek 19:30 Klimkovice, sanatorium, recitál
9. Neděle 19:00 Velké Meziříčí, Špitálek, recitál
8. Sobota 19:00 Krucemburk, evangelický kostel, recitál
1. Sobota 15:00 Koclířov u Svitav, ČM Fatima, recitál

srpen 2007

12. Neděle 15:00 Jablonec nad Nisou, nemocnice, kaple
11. Sobota 15:00 Liberec, nemocnice, zahrada

červenec 2007

28. Sobota 15:00 Brno, hrad Veveří, festival
3. Úterý 19:30 Karlovy Vary, Letní scéna Pod mostem , recitál

červen 2007

24. Neděle 17:00 Heřmanův Městec, Děkanský kostel sv.Bartoloměje, recitál
23. Sobota 14:00 Davle, kostel sv. Kiliána, recitál
20. Středa 20:00 Praha 1, Jungmannovo nám., Klub u kostela Panny Marie Sněžné, recitál
10. Neděle 16:00 Albrechtice u Českého Těšína, areál Na Zámostí , společné vystoupení se Slávkem Klecandrem
v rámci festivalu OKO
9. Sobota 18:00 Fryšták, DISfest – zahrada Domu Ignáce Stuchlého, festival, vystoupení se Slávkem Klecandrem
8. Pátek 19:00 Kopřivnice, katolický dům, koncert se Slávkem Klecandrem
7. Čtvrtek 19:30 Valašské Meziříčí – Krásno, kostel sv. Jakuba, společné vystoupení se Slávkem Klecandrem

květen 2007

26. Sobota 18:00 Nejdek, evangelický kostel, recitál
20. Neděle 14:00 Červený Kostelec, farní kostel, recitál
17. Čtvrtek 17:00 Mnichov u Mariánských Lázní, Domov pro osoby se zdravotním postižením Pramen, koncert společně s vokálním souborem na závěr festivalu
13. Neděle 17:00 Praha, evangelický kostel, Na doubkové 8, z metra Anděl busem č.137 – Santoška, recitál
12. Sobota 16:00 Mšeno u Mělníka, kostel ČCE, Boleslavova 9, recitál

duben 2007

27. Pátek 18:00 Bratislava, Polton klub, Mlýnská dolina, živý pořad pro TV Noe
24. Úterý 15:00 Praha 1, Poštovní muzeum, Nové mlýny 2, doprovodný program při příležitosti vernisáže malířky Marie Svobodové
21. Sobota 18:00 Plzeň – Lobzy, kostel sv. Martina a Prokopa, recitál
20. Pátek 19:00 Kdyně, sbor ČCE,
19. Čtvrtek 19:37 Jindřichův Hradec, Dada – klub, recitál

březen 2007

25. Neděle 14:00 Hutisko-Solanec, hospoda Salaš, recitál
23. Pátek 19:00 Karlova Studánka, lázeňský dům Libuše, recitál
22. Čtvrtek 19:30 Klimkovice, lázně, recitál
8. Čtvrtek 15:30 Ostrov, věznice, recitál pro odsouzené
4. Neděle 14:00 Polná u Jihlavy, Lidový dům , recitál

únor 2007

15. Čtvrtek 18:30 Ostrov, městská knihovna, recitál

leden 2007

7. Neděle 14:00 Vlašim, , kulturní dům Blaník

prosinec 2006

16. Sobota 16:30 Mariánské lázně, anglikánský kostel, Ruská ulice
10. Neděle 14:00 Uherský Brod-Újezdec, kostel,
9. Sobota 15:00 Pitín, kostel sv. Stanislava,
8. Pátek 19:00 Vrchlabí, kostel ČCE,

listopad 2006

24. Pátek 20:00 Praha 4, U Habrovky, sál u kostela sv Františka z Assisi
23. Čtvrtek 19:30 Praha 2, dívčí internát, Francouzská 1
22. Středa 19:00 Aš, Kulturní centrum,
11. Sobota 19:00 Napajedla, kostel sv. Bartoloměje,
5. Neděle 14:00 Nekoř, kulturní dům, u Žamberku
4. Sobota 19:00 Chrudim, čajovna Lůna, Široká 31

říjen 2006

22. Neděle 20:30 Praha, kostel u Martina ve zdi,
14. Sobota 19:00 Žďár nad Sázavou, kostel Nanebevzetí P.M.,
13. Pátek 18:30 Herálec -pod Žákovou horou, kulturní dům,
12. Čtvrtek 19:00 Slatiňany, společenský dům, Laskavé večery
1. Neděle 15:00 Kroměříž, místo neuvedeno, 15-té výročí Společenství pro Ježíše

září 2006

30. Sobota 15:00 Hrabyně, knihovna, Hrabyně 3, Koncert pro vodu
23. Sobota 14:00 Svitavy, farní stodola, Školní 14,
22. Pátek 10:00 Oráčov, Věznice Oráčov, recitál pro odsouzené
10. Neděle 17:00 Chomutov, Oblastní muzeum, recitál
9. Sobota 16:00 Trmice u Ústí nad Labem, kostel Narození Panny Marie, recitál
8. Pátek 19:00 Velichovky, Lázně Velichovky, recitál
7. Čtvrtek 19:15 Chotěboř, rekreační a vzdělávací středisko (ČCE), recitál
3. Neděle 16:00 Dobříš, evangelický kostelík, společné vystoupení se Slávkem Klecandrem